Клінічний санаторій ім. В. П. Чкалова - Одеса, Україна
Україна, м. Одеса
Французький бульвар, 85
тел. +38 (048) 776 05 27
факс +38 (048) 717 87 06

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД
СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ (СПЕЦІАЛЬНИЙ)
КЛІНІЧНИЙ САНАТОРІЙ ІМ. В.П. ЧКАЛОВА
МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Головна


Клінічний санаторій
ім. В.П. Чкалова


Відкрийте для себе “перлину” півдня України - Одесу й одну з її визначних пам'яток - клінічний санаторій вищої категорії ім. В. П. Чкалова.

Він розташований на Французькому бульварі, в “Аркадійскій” курортній зоні міста, на березі Чорного моря. Корпуса санаторію розташовані в прекрасному лікувальному парку (він займає площу біля 18 га) з безліччю реліктових дерев, чагарників, квітів.

Санаторій багатопрофільний, розгорнутий на 430 ліжок, функціоную протягом усього року. На лікування й відпочинок приймаються дорослі й батьки з дітьми у віці від 4 до 14 років.Палати з видом на море, 3-х разове харчування (для дітей - 4-5 разове), цілодобове спостереження кваліфікованого медичного персоналу. У санаторії функціонують - лікувально-діагностичне, бальнеофизиотерапевтичне, терапевтичне й педіатричне відділення.

Прекрасна лікувально-діагностична база, оснащена сучасною діагностичною й фізіотерапевтичною апаратурою. Протягом багатьох років санаторій займається наданням допомоги дітям у супроводі батьків та, на протязі останніх років, дітям з онкозахворюваннями, за показаннями.

Надаємо санаторно-курортне лікування хворим із захворюваннями шкіри, онкологічними захворюваннями, захворюваннями нервової системи і серцево-судинної системи та супутних захворювань.

Інфраструктура: санаторій має в своєму розпорядженні прекрасний лікувальний пляж. На території санаторію є бар, бібліотека, клуб, тенісні корти, російська лазня. На морському узбережжі є ресторан і бари, фітнес зал.


У санаторії працюють висококваліфіковані фахівці. Лікарі санаторію працюють по програмі детоксикації організму з використанням кишкових зрошень на унікальному апарату “Гідроколон”, мікроклізм, питних мінеральних вод та ін.

Для консультацій залучаються співробітники кафедр Одеського медичного університету й Українського НДІ медичної реабілітації й курортології.

У науково-методичному центрі санаторію, разом з кафедрами фізіотерапії й сімейної медицини Одеського медичного університету розроблений ряд унікальних методик відбудовного лікування, які впроваджені в практику.

Очолює санаторій Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор - Паненко Анатолій Васильович.

Наша адреса: Україна, м. Одеса
Французький бульвар, 85
Телефони: +38 (048) 776 05 27
+38 (048) 717 87 06 (факс)
E-mail: chkalov@te.net.ua
sanatory@stream.com.ua