Державний заклад "Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій імені В.П.Чкалова"
Міністерства охорони здоров'я України

МЕНЮ
Поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV за за даними Центру громадського здоров’я:
госпіталізовано
летальних випадків
одужало

Наше сьогодення

01.06.2021

1 червня — Міжнародний день захисту дітей

1 червня до нас приходить веселе і таке довгоочікуване літо. В цей день в Україні, як і багатьох країнах, відзначають Міжнародний день захисту дітей.

Історія виникнення свята бере початок з 1949 року, коли в Парижі на жіночому конгресі підняли питання про захист всіх знедолених дітей, і день 1 червня з 1950 року став Днем захисту дітей усього світу.

Ця прекрасна традиція сьогодні увійшла чудовим святом і в наш Санаторій. З самого ранку наших маленьких пацієнтів радували чудові сюрпризи. Святково прикрашена їдальня, велика кількість різнокольорових повітряних кульок і улюблені солодощі на столах створювали веселий настрій, а мильні бульбашки заповнили все навколо, розлітаючись по парку, радуючи і дітей, і дорослих.

А ввечері в клубному залі відбувся феєричний концерт за участю талановитіших дітей нашого міста. Концертну програму підготували маленькі артисти Центру дитячої та підліткової творчості «Архімед». Висловлюємо їм свою щиру подяку, а також прекрасним і талановитим людям — керівнику дитячого вокального ансамблю «Чарівний дощ» Дорогань Людмилі Анатоліївні та художньому керівникові хореографічного ансамблю «Акварелька» Сидоровій Наталії Володимирівні.

Проведення свята пройшло за допомогою й при участі громадської організації «Руки матусі», голова Муса Наталія Василівна, і громадської організації «Багатодітних сімей та соціально незахищених громадян Одеси «Наш дім», голова Торощина Ольга Іванівна.

Окремі слова подяки керівництву та співробітникам Санаторію, ідеями і руками яких було створене і піднесене дітям це прекрасне свято. Сподіваємося, що цей день подарував усім дітям ті прекрасні дитячі враження, які вони збережуть в пам’яті на все життя.

24.05.2021

Обговорюємо актуальні питання

Сьогодні відбулася зустріч-нарада медичного колективу Санаторію з Головним лікарем Комунального підприємства «Пологівський центр первинної медико-санітарної допомоги», сімейним лікарем вищої категорії з 13-річним стажем роботи Ганною Дуб. Нарада торкалась питань вакцинації проти COVID-19.

19.04.2021

СТОП COVID!

Сьогодні кожен з нас слідкує за поширенням у світі коронавірусної інфекції і розуміє доцільність заходів щодо її припинення.

Глобальна зацікавленість у пошуку захисту від зараження як самої людини, так і захисту життя і здоров’я близьких, ставить питання імунізації населення. Таким чином, вакцинація сьогодні, – чи не єдиний спосіб протистояти хворобі.

Але темпи вакцинації в нашій країні дуже повільні. Сумніви щодо необхідності вакцинування, насамперед, викликані відсутністю саме детальної інформаційної кампанії.

Адміністрація Санаторію ініціювала збори трудового колективу, на яких співробітники мали змогу отримати відповідь на безліч запитань щодо вакцинування проти коронавірусної інфекції. Співробітникам оголошені можливості стати в чергу на вакцинацію, а саме:

  • заповнивши анкету на сайті або в мобільному додатку Дія
  • зателефонувавши в контакт-центр МОЗ з питань COVID-19
    0-800-60-20-19
  • звернувшись до свого сімейного лікаря.

Адміністрацією також запропоновано імунізацію співробітникам Санаторію за допомогою мобільних бригад. Складаються списки всіх бажаючих.

Доречі, ті працівники з числа медичного персоналу та господарської служби, які вже пройшли перший етап вакцинування, почувають себе гарно і очікують другого етапу щеплення.

03.04.2021

Парк санаторію імені Чкалова збагатився новими зеленими мешканцями

Наприкінці січня цього року внаслідок стихійного лиха, що супроводжувалося значними сніговими опадами, налипанням мокрого снігу та обмерзанням гілок, було пошкоджено багато зелених насаджень парку, на території якого розташований наш санаторій. Деякі дерева вдалося врятувати силами працівників санаторію, але через значні ушкодження більше ніж 20 дерев, нажаль, загинули.

Парк санаторію є невід’ємною частиною історичної спадщини нашого міста. Парк має велике оздоровче, рекреаційне та історико-культурне значення і доступний для прогулянок всіх бажаючих. Сьогодні цей взірець садово-паркового ландшафтного мистецтва є парком-пам’яткою місцевого значення.

Санаторій є неприбутковою організацією та не має можливості самотужки відновити пошкоджені дерева у повному обсязі.

Благодійну допомогу у відновленні зелених насаджень парку було надано ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВАШ САД», керівництво якого безоплатно передало санаторію липи і платани на заміну пошкодженим деревам.

ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ПОДЯКУ БЛАГОДІЙНИКУ за надану підтримку у відновленні парку санаторію, його історичної краси. Меценатство завжди вважалося почесною справою. Нехай вона повернеться до вас сторицею.

Та вже першими зігрітими сонцем квітневими днями нові зелені мешканці оселилися в парку санаторію імені Чкалова за допомогою дбайливих рук працівників санаторію.

26.03.2021

Телеканал «РЕПОРТЕР» у нас в гостях